Jdi na obsah Jdi na menu

Tvořivé dílničky pro děti

12. 3. 2013

Tvořivé dílničky pro děti se uskuteční 24. března 2013 od 15:00 ve Společenském centru Bystrc a zveme na ně všechny děti, které si chtějí vyrobit nějaké hezké výrobky s jarní tématikou. Tři hodiny veselého tvoření. 

V sále Společenského centra Bystrc bude šest stanovišť, na kterých si budete moci vyrobit dárky a předměty pro radost s jarní tématikou. Budete stříhat, lepit, skládat, navlékat atd. Zažijete spoustu tvořivé zábavy. Ceny výrobků se budou pohybovat od 5 do 50 Kč.

Tvořivé dílničky pro děti organizuje Bahá’í společenství v Brně s podporou juniorské mládeže z Bystrce. Pravidelně každý čtvrtek od čtyř hodin se schází juniorská mládež, tj. děti ve věku 11 až 14 let, ve Společenském centru Bystrc. Mládež na těchto hodinách rozvíjí smysl pro spravedlnost, zájem o poznání světa a potřebu pomáhat ostatním. Náplní hodin je i plánování a realizace sociálních projektů s cílem zlepšit okolí svého bydliště. Jedním z takových projektů jsou právě tvořivé dílničky pro děti. Cílem těchto dílniček je uspořádat zábavné a smysluplné odpoledne pro děti a rodiče z Bystrce a posílit rodinné a sousedské vztahy.

Přijďte se podívat.

Tvořivé dílničky pro děti
Téma: jaro
Termín: 24. 3. 2013, od 15:00
Místo: Společenském centru Bystrc
Pořádá: Bahá’í společenství v Brně s podporou juniorské mládeže z Bystrce
Vstupné: 20 Kč (ceny výrobků od 5 do 50 Kč)

 

Náhledy fotografií ze složky Tvořivé dílničky pro děti v Bystrci