Jdi na obsah Jdi na menu

Řekli o Urafiki v roce 2010

Letos jsme si Urafiki užili ještě víc než loni. Děti byly nadšené z připraveného programu, moc se jim určitě líbil balón, který byl krásně udělaný. Bylo to takové dobrodrůůůůžo!
Staňka S., Prostějov

Mně se vše moc líbilo a obdivuji organizátory, protože museli mít s Urafiki tolik práce, připravit a zorganizovat všechny hodiny. Klobouk dolů!
Monika L., Ostrava

Letos jsme byli na Urafiki potřetí, hrozně se nám tady líbilo, jako každý rok. Poprvé jsem měla za dospělé dojem, že to o čem jsme se bavili na dospělých hodinách, bylo ucelené, že mě to někam posunulo. Letos s to bylo naprosto nejlepší! Děti jsou nadšené jako každý rok a těšíme se na příště.
Helena V., Praha

Letos zde bylo tolik pozitivní energie, že jsem se posunula ve svém vývoji o veliký skok kupředu!
Iren Z., Bratislava

Bylo to skvělé, moc se nám tu líbilo. Děti se těšily už půlroku dopředu, ptaly se, kdy se zaregistrujeme. Byli jsme první zaregistrovaní. Očekávání se naplnila, bylo to úžasné! Přijedeme zase!
Martin P., Trnava

Urafiki bylo úžasné, musím říct, že se mi líbilo mnohem více než loni, protože bylo více relaxační, program nebyl tak nabušený jako loni. Mám z toho mnohem lepší pocit. Odpočinula jsem si a duchovně občerstvila. Příští rok přijedeme zase!
Zuzana S., Liberec

Mně se tady líbilo, rychle to uteklo.  Jsem ráda, že moje děti mě už tolik nepotřebují, jsou více soběstačné, mají tady spoustu kamarádu a je senzační, že mají stále co dělat. Přišlo mi ale, že jste na mě byli trošku ošklivější než jindy, ve smyslu, že jste mě víc nutili, se nad sebou zamýšlet a nenechali mě nepokoji. :)
Lucie V., Praha

Super jsem si odpočinul. Výborný! Nejvíc se mi líbil crazy frog!
Luboš K., Brno

Super, skvělý dojem mám z Urafiki. Vynikající atmosféra, super lidi, výborný program, není co dodat! Závěrečná talent show byla třešničkou na dortu letošního programu!
David S., Židlochovice

Líbilo se mi, jak se úplně všichni účastníci zapojili s nadšením s velkou kreativitou, a že to bylo tak dlouhé, to bylo skvělé!
Martina S., Židlochovice

Můj dojem, že se mi těžko odjíždí, což se mi nestává tak často, že bych rád ještě zůstal v této společnosti, že jsem si odpočinul, což se nám s dětmi také dříve nestávalo. Potkal jsem zde lidi, se kterými jsem si měl vždycky co říct, a každý z nich zanechal nesmazatelnou stopu v mém srdíčku. Budeme se těšit na příště!
Ondřej P., Brno

Byl to tu moc hezký! Nejvíc se mi líbila talent show! Za rok zase.
Barbora V., Praha
Líbilo se mi tu hrozně moc, protože jsme zde měli dobrý dětský hodiny, taky se tady dá jezdit na kole a dělat spoustu dalších věci.
Eleni G., Brno

Měl jsem se dobře, bylo tady moc dobrý  jídlo! Hrozně rád jsem jezdil na kole v kalužích.
Janek V., Praha

Dětský hodiny a jarmark super, talent show taky dobrá. Potkal jsem tady nového kamaráda Samuela Kubu.
Jakub H., Brno

 

Náhledy fotografií ze složky Urafiki 2010